RECYKL S.A.

Główne Biuro
ul. Letnia 3, 63-100 Śrem
woj. wielkopolskie
Polska

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Recykl S.A., z siedzibą Śremie, NIP: 7781472682 umieszczonych w tym formularzu w celu otrzymania oferty i kontaktu. Podaję swoje dane dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Szczegółowe informacje zawarte zostały w Polityce Prywatności


    KONTAKT

    RECYKL S.A.
    ul. LETNIA 3
    63-100 ŚREM

    Zapraszamy na media społecznościowe

    KONTAKT

    SPRZEDAŻ GRANULATU GREEN GRAN
    I PUDRU GREEN POWDER
    Piotr Hudecki
    Dyrektor Handlowy
    +48 507 250 771
    p.hudecki@recykl.pl
    ODBIÓR
    OPON
    Marcin Mulkowski
    Koordynator
    +48 667 955 563
    opony@recykl.pl
    RECYKLING
    OPON
    Łukasz Jasiewicz
    Menedżer Operacyjny
    +48 607 550 533
    l.jasiewicz@recykl.pl
    TRANSPORT I LOGISTYKA
    Karina Rychlik-Parysek
    Kierownik d/s Transportu i Logistyki
    +48 605 850 687
    k.rychlik@recykl.pl
    OCHRONA ŚRODOWISKA
    Damian Mrug
    Pełnomocnik d/s Jakości i Środowiska
    +48 603 809 999
    d.mrug@recykl.pl
    KSIĘGOWOŚĆ
    Weronika Szymkowiak
    Główny Specjalista d/s finansowo-księgowych
    +48 782 397 878
    w.szymkowiak@recykl.pl

    ODDZIAŁY

    KROSNO ODRZAŃSKIE
    ul. Gubińska 40
    66-600 Krosno Odrzańskie
    woj. lubuskie, Polska
    Dorota Szymańska
    +48 607 923 822
    krosno@recykl.pl
    CHEŁM
    ul. Fabryczna 6
    22-100 Chełm
    woj. lubelskie, Polska
    Monika Rutkowska
    +48 667 750 108
    chelm@recykl.pl